Relacja z kwietniowego spotkania formacyjnego dla chłopców

Spotkanie rozpoczęło się nawiedzeniem Najświętszego Sakramentu oraz krótką modlitwą. Następnie ks. Łukasz wygłosił naukę duchową o ważnym zadaniu, jakim jest formowanie naszej woli w celu dążenia do doskonałości.

Po wykładzie udaliśmy się na modlitwę do kaplicy, a następnie pojechaliśmy do CNK.