W niedzielę 17 maja br. naszą kaplicę w Opolu odwiedził brat Maksymilian FSSPX. Przybył do nas z warszawskiego przeoratu. Poprowadził katechezę dla dzieci na temat cnoty nadziei oraz wykład dla rodziców o idei Krucjaty Eucharystycznej.
Po części wykładowej nadszedł czas na posiłek. Następnie najmłodsze dzieci wzięły udział w zabawach z bratem Maksymilianem.
Pełni wdzięczności za tak udane odwiedziny, mamy nadzieję na kolejne w przyszłości!